4 Comments

 1. 1

  اسد مشرف زاده

  باسلام وسپاس از زحمات جناب دهباشی ودیگر سروران در شناساندن والاترین انسانهای این مرز وبوم.ومن مطابق معمول در وب وصفحه ام آنرابازنشرمینمایم.توفیق یارتان.

 2. 2

  فریبرز مسعودی

  تفاوت دیدگاه های اصولی و پیگیرانه با فعالیت های ژورنالیستی مد روز در همین مواقع دیده می شود. دردو بر شما و فعالیت های خستگی ناپذیرتان. موفق باشید.

 3. 3

  Djahanguir Mazhary

  آری ! و باز یاد آوری میکنم این “آری” مان را فراموش نکنیم که با همین معنی تا آن سوی دیگر جهان ره سپرده و از زبان “کچوآ” زبان امپراتوری اینکا و امروزه زبان رسمی مردمان بولیوی و … سر در آورده و پیرمرد آنرا به جای شاد باش میگذارد…از ترجمه های جانانه به آذین کمتر کتاب خوانده ایست که بر نبرده باشد … اما با این چکیده ای که از جشن سالروز هدیه کرده اید دور مانده ای از آن کهن مرز و بوم نمیتواند دریابد که آیا همعنان فرزانه مان صدمین سال شکوهمندش را میگذراند یا تنها یادی از او مانده است زیرا به مناسبت چهارصدمین سالروز تولد دکارت / آکادمی علوم این دیار (کلمبیا ) نیز پیرمرد را به پر حرفی ددعوت کرده بود / جای شاد مانی بیشتر میبود اگر پیامی هم از خود او در این سالروز درج میشد .

 4. 4

  احمد رضا نظری چروده

  هرچند بنده در داستان تخصص ندارم با تو جه به صحبتهای اقای دهباشی وخانم میرهادی درباره به اذین باید دانشجویانم را ترغیب کنم که درباره به اذین واثارش کارکنند سخن دهباشی تاثیر به اذین بر سه نسل برام خیلی جالب بود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour