3 Comments

 1. 1

  سيدمحمد سلامي پور

  برگزاری چنین نشستهایی کاری است پسندیده وشایسته هنرمندان ا.امید وارم این نشستها از دایره بسته جایگاههایی اینچنین درپایتخت بیرون رود ورسانه ملی دیداری چنین کند که مردم همگی بتوانند ازاین رویداد فرهنگی بهره مند شوند که البته فکر نمی کنم بشود هرچند دیدار درکتافروشی با فرهیختگانی چون استاد انور این خوبی را دارد که دوسنداران ادب وهنر بتوانند رودررو با آنان گفتگو کنند اما تلویزیون اگر این کاررا بکند توقع وسطح آگاهی مردم ازآنچه خود داریم بیشتر میشود ودیگر ازبیگانه تمنا نخواهیم کرد. از بخاراهم که چنین راه درازی برای دیدار فرهیختگان طی می کند سپاسگزارم وبرای جناب منوچهر انور تندرستی وبهروزی آرزومندم.

 2. 2

  سيدمحمد سلامي پور

  رفع ابهام درپیام قبلی من

  منظور بنده ازبیگانه تمنا کردن گفتگوهایی است که رسانه های دیداری خارجی با هنرمندان ایرانی می کنند واین اتفاق در رسانه خدومان کتر روی می دهد یا اصلا نمی شود.

 3. 3

  رضوان

  با سلام خدمت جناب آقای انور

  یه روزی در سالهای دور ۷۲-۷۰ افتخار داشتم در خدمتتون باشم و نسبت به شما هم خیلی ارادت داشتم و دارم . جناب آقای انور من رضوان هستم و زمانی که آقای رمضانی و آقای برادر و سرکار خانم گودرزی هم در شرکت چوب و فلز بودند . شما خیلی مرد فهیم و با شخصیت و خیلی خیلی جنتلمن بودید و هستید . و من هنوز از اون زمانها عکس شما را دارم و همیشه با افتخار به دوستان و اطرافیانم که نشون میدم و بخودم میبالم . برای شما آرزوی سلامتی و عمر باعزت از خدای متعال مسئلت دارم .
  دوستدار همیشگی جنابعالی – رضوان

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour