7 Comments

 1. 1

  کورش امیرپور

  شهریارا بی حبیب خود نمی رفتی سفر
  راه مرگ است این یکی بی مونس و تنها چرا

 2. 2

  اسد مشرف زاده

  باسلام وسپاس از جناب دهباشی گرامی ودیگر عزیزان که یاد این عزیز را که مظلوم واقع شده وبه وصیتش در مورد محل دفنش نیز عمل نشد، بابرگزاری این شب بزرگداشت با شکوه واز سوی همه علاقه مندان به ایران، باهمت بلند که مردان روز گارراسزاست ، به این زنده یاد دینی ادا فرموده اید که تنهااز شما برمی آمد تنها تجدیدارادت وسپاس کنم والبته من این مطلب راهم دروب وهم درفیسبوکم بازنشر مینمایم.بادرود وبدرود

 3. 4

  علی تایبی

  بر فروهر پاک انوشه روان، دکتر شهریار عدل درود میفرستیم، روانش به مینو شاد باد.

 4. 5

  کورش امیرپور

  با سلام
  ضمن تشکر از جناب آقای شهرام زارع باستان پژوه ارجمند بابت انتشار سلسه مقالات سودمندشان، از ایشان تقاضا دارم مجموعه کامل مصاحبه هایشان با مرحوم استاد شهریار عدل را چاپ فرمایند و یا لااقل آن بخش از گفت و گوهایی را که مربوط به جهان ایرانی است را به صورت کامل انتشار دهند تا علاقه مندان به این مباحث بهره کامل را ببرند. در پایان لازم می دانم عرض کنم هرچند فقدان استاد جاودان یاد شهریار عدل جبران ناپذیر است اما وجود امثال جناب شهرام زارع این امید را در دل زنده نگاه می دارد که هنوز در این مرز و بوم فرزندان آگاه و دلسوز یافت می شوندکه بی مزد منت در حال حفظ و حراست از میراث نیاکانشان هستند.امیدوارم جناب زارع علی رغم تمامی کاستی ها و کمبودهایی که به صورت ساختاری در نهادهای مرتبط با میراث فرهنگی و باستان شناسی وجود دارد به راه خود ادامه دهند و بیش از پیش موفق باشند.

 5. 6

  عباس جباری

  شهریار عدل را هم از دست دادیم، مثل صدها شهریار عدل دیگر.
  به امید روزی که قدر داشته هایمان را بدانیم تا بعد حسرت نداشتن آنها را نخورىم.
  انشاءاله

 6. 7

  ابوالقاسم دودانگه

  سلام ،
  ساعاتی خوب ، با آدمهای خوب و با یاد یک انسان خوب سپری شد ! این دو سه ساعتها که در چنین مجامعی سپری میشود،در واقع جزو عرض زندگی محسوب شده و طول آنرا کیفییت میبخشد ! با سپاس از آقای دهباشی که بانی چنین مفهومی است و شخصآ ،منت نهاد و مرا برای چنین شبی خبر کرد ! خواهشمندم راهنمایی کنید که چگونه میتوان از مراسم ( های ) بعدی قبل از برگزاری مطلع شد .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour