عصر شنبه های مجله بخارا

سی‌امین نشست از سلسله نشست‌های عصر شنبه‌های مجله بخارا در پیوند با «دانش رسانه‌ای» به موضوع «من حالا یک مخاطبم!» به بیان دیدگاه‌ها و پاسخ به پرسش‌های مخاطبین در مورد رسانه با حضور اسماعیل میرفخرایی، امیر حامد موسوی، احمد محیط طباطبایی و علی دهباشی اختصاص خواهد یافت. این نشست با همکاری موسسه ایکوم، کافه مانا، مجله بخارا و موسسه فرهنگی و هنری فرهیزش در ساعت پنج بعدازظهر شنبه بیست و نهم بهمن‌ماه ۱۴۰۱ در کافه مانا برگزار می‌شود.

اسماعیل میرفخرایی نام و چهره‌ای آشنا و تاثیرگذار در نزدیک به شش دهه رسانه رادیو تلویزیون ایران است. فردی مبتنی بر محتوا که به عنوان مدیر برنامه‌های علمی، تهیه‌کننده و مدرس رادیو تلویزیون با تجربه‌ای ارزشمند قابل ستایش و تامل است. اما اینک به گفته خود بیننده این حوزه می‌باشد و به یک مخاطب مبدل شده است. از این رو امروز بیان دیدگاه و شنیدن کلام او بخشی از دغدغه و ذهنیت یک مخاطب خواهد بود. دغدغه‌ای از اثراتی که رادیو تلویزیون‌های داخلی و خارجی بر وی از خود به جای گذارده‌اند.

این نشست در ساعت پنج بعدازظهر شنبه بیست و نهم بهمن‌ماه ۱۴۰۱ در کافه مانا به نشانی: بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، کوچه اسلامی ندوشن، پلاک ۶ برگزار می‌شود.