دیدار و گفتگو با زهرا مشتاق

 

به مناسبت انتشار کتاب «وقتی مجاهد خندید» (چهل روز در افغانستان) نوشته زهرا مشتاق، دویست و بیست و ششمین نشست از سلسله جلسات صبح پنجشنبه‌های مجله بخارا به دیدار و گفتگو با زهرا مشتاق اختصاص یافته است. این نشست در ساعت نه و نیم صبح پنجشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ با حضور: مریم طاهری مجد، شیراحمد سعیدی، پژمان موسوی، علی‌اصغر سیدآبادی و علی دهباشی در خانه فرهنگان قریب برگزار می‌شود و به صورت مستقیم پخش خواهد شد.
زهرا مشتاق فارغ‌التحصیل کارگردانى تئاتر از دانشگاه سوره، فارغ‌التحصیل ادبیات نمایشى از دانشگاه آزاد اسلامى و دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس در رشته مهندسی توسعه روستایی است. دوره تخصصى روزنامه‌نگاری را در مرکز رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دوره عالی فیلم‌نامه‌نویسی را حوزه هنری گذرانده است.
زهرا مشتاق همچنین از اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمائی ایران، انجمن تهیه‌کنندگان سینمای مستند ایران، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و… است و نوشته‌های ایشان در روزنامه «شهروند»، «شرق»، ماهنامه تخصصی «هنر و تجربه» و… منتشر شده است.

این نشست در ساعت نه و نیم صبح پنجشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در خانه فرهنگان قریب به نشانی: انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین‌تر از بیمارستان امام خمینی، نبش کوچه اولیا برگزار می‌شود و به صورت مستقیم از نشانی‌های زیر در اینستاگرام پخش خواهد شد:
Instagram.com/bukharamag
Instagram.com/farhangan.ir