شب انجمن حمایت از حقوق کودکان

 

انجمن حمایت از حقوق کودکان به مناسبت ۲۵ سالگی خود و همچنین تقدیر از فعالان حوزه کودک، برنامه‌ای را با مشارکت مجله بخارا تدارک دیده که در ساعت شش بعد از ظهر روز سه‌شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود. در این مراسم مهدخت صنعتی ، دکتر حسن عشایری، دکتر شیوا دولت ابادی و مطهره ناظری سخنرانی خواهند کرد.
این انجمن به‌عنوان سازمانی مستقل، غیردولتی، غیرسیاسی و داوطلبانه(NGO) ، از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را آغاز کرده و با هدف ترویج و اشاعه حقوق کودکان زير نظر هیات مدیره داوطلب و منتخب اعضا مشغول فعالیت است.
خانه‌های کودک شوش و ناصرخسرو، فرهنگسرای اسفدن در خراسان جنوبی و مرکز مشاوره تلفنی صدای یارا از جمله پروژه‌های این سازمان در راستای آموزش، بهداشت، تغذیه و مددکاری اجتماعی کودکان آسیب‌دیده و خانواده‌های آنها است. همچنین، این انجمن با همکاری و درخواست سازمان‌های دولتی و خصوصی اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزش پیمان‌نامه حقوق کودک متعددی به‌منظور ارتقای سطح آگاهی جامعه نموده است. هم‌اکنون و با توجه به نیاز مناطق زلزله‌زده کرمانشاه نیز اقدام به نصب تعدادی کانکس برای تشکیل کلاس‌های درسی و ارسال اقلام آموزشی و بهداشتی کرد.
نشانی : میدان فاطمی .خیابان شهید گمنام . ابتدای اتوبان کردستان .تالار ایوان شمس . سالن افتاب.