One Comment

 1. 1

  پیام قانون

  « به نام آن که جان را فکرت آموخت »

  چندین سده است که بیگانگان دارای توانایی و تمدن، همواره کوشیده اند تا از راه بستن جویباران فراگیر دانش به روی ایرانیان، به استعمار میهن ما بپردازند. پیامد ( نتیجه) این تلاش، اکنون تهیدستی ویرانگری است که دامن بیشینه خانواده های ایرانی را فرا گرفته است. این جنایت پنهان آن گاه (زمان) امکان یافت که گروه اندک مزدوران برای آبادانی خود، کشوری (ایران) را ویران کردند.
  با همه این نابسامانی ها، فرهنگ خوش بنیاد و ادب کهن تبار ایران زمین، تاکنون توانسته است از هستی (هویت) ملی ما ایرانیان پاسداری کند. ولی سالیانی است که استعمار روس و انگلیس به همراه، همراهی های پشت پرده با آمریکا می کوشند تا با ویرانی و نابودی هستی(هویت) ملی، راه چپاول
  سرمایه های ما ـ به ویژه نفت ـ را هموارتر و آسانتر کنند.
  به همین انگیزه و با هدف پاسداری از هستی ملی ما ایرانیان و آشنایی روز افزون جوانان جویای ایران و دانش با آموزه های پاسدار هستی ملی، تارنمای (وب) « بر شاخسار سخن » هر پانزده روز یک نوشتار، در یکی اززمینه های ادب، فرهنگ و تاریخ سیاسی ایران نوین (معاصر) به رشته نگارش می دهد.
  خواهشمند است ضمن مطالعه پیوسته آن، خوانش مداوم و نگارش دیدگاه های سازنده را به جوانان هم میهن سفارش فرمایید. [گل][گل][گل][گل][گل] .
  نشانی تارنما : Payam-chanoun.blogfa.com
  به امیدآسایش پایدار و سربلندی جاویدملت و میهن.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour