6 Comments

 1. 1

  دکنر محمد حسین عزیزی

  با سلام و نهایت احترام و با سپاس از علی دهباشی گرامی که چنین جلسات پرشکوهی را برای نکوداشت خادمان راستین فرهنگ و هنر و ادب و دانش با حضور معاریف و بزرگان کشور برگزار می کنند. اینجانب به عنوان یکی از دوستداران آثار گرانسنگ در یابندری و به منظور ادادی احترام به ایشان سعادت یافتم که در این آئین نکوداشت او شرکت نمایم و از کلام بزرگان فرهنگ و ادب بهره برم .
  و اینگ از استاد نجف دریابندری ، علی دهباشی و سخنرانان ارجمندی که سخن گفتند به نوبه خود سپاسگزارم . به و یژه از گفتار پخته و دلنشین دکتر موحد ، آقای منوچهر انور ، دکتر ایرج پارسی نژاد ، و آقایان دکتر معصوممی و صفدر تقی زاده لذت وافر بردم.
  جای زنده یاد زهرایی بنیانگذار نشر کارنامه در این مراسم خالی بود.
  مریزاد دستی که مر خستگان را / دوای دل و راحت جان فرستد

  با درود و سپاس دوباره به همه کسانی که در برگزاری این جلسه سهیم بودند و با آرزوی تندرستی استاد دریا بندری و علی دهباشی و پایندگی مجله بخارا.

  محمد حسین عزیزی

 2. 2

  دانش

  با سلام و سپاس
  آقای دهباشی، بسیار ممنون از زحمات بی دریغ شما در مراسم های شب بخارا. این شب از زمرۀ شب های بی نظیری بود که بویژه سخنرانان ارجمند بر ابهت این شب اقزودند. گروه موسیقی لیان هم این شب را با آهنگ های زیبای بوشهری، این شب را مزیّن کردند.
  سلامت و کامروا باشید

 3. 3

  اسد مشرف زاده

  بادرود برهمه سروران وسپاس از برنامه ارزنده بزرگداشت فرهیختگان این کهن سرزمین.مطابق معمول همه این مطالب را باز نشر می کنم.توفیق یارتان

 4. 4

  باقرزاده

  سلام عرض می کنم خدمت جناب دهباشی عزیز و همکاران محترمشان.
  از خداوند برای ایشان و تمامی کسانی که در برگزاری این شبها سهیمند، طول عمر و سلامتی خواستارم.
  هرچند بسیار علاقمند به شرکت در شب نجف دریابندری بودم ولی متأسفانه ایمیلی از طرفتان نداشتم،‌ اما خوشحالم از اینکه هنوز گروهی قلبشان برای فرهنگ و ادب کشورم می تپد و خالصانه در تلاشند.
  این سرور، حسرت نبودن در جمعتان را تسکین می بخشد.
  همیشه سالم و شاد باشید.
  دوستدارتان
  باقرزاده

 5. 5

  بهنام

  درود بر شما
  جناب دهباشی عزیز افتخار این را داشتم که در این جشن پرشکوه برای بزرگداشت استاد نجف دریابندری شرکت کنم.از شما و سخنرانان فرهیخته این مراسم سپاسگزار و برای شما سلامتی روزافرزون ارزومندم.

 6. 6

  فاطمه ملكى

  سپاسگزارم از اقاى دهباشى و دوستانشان ودستمریزاد مى گویم به شما که حافظ فرهنگ وهنر این سرزمین هستید . چقدر خوب بود که فیلم این جلسات منتشر مى شد ایا إمکانش هست ؟ با تشکر بى نهایت

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour