4 Comments

 1. 1

  اسد مشرف زاده

  باسلام .سپاس ازاین بزرگداشت وجملاتی از خوددکتر که دردانشنامه آزادآمده است می آورم …پدرش غلامعلی برومند شهمیرزادی بود. او از دوران کودکی خود چنین می‌گوید: «از کودکی خود به یاد دارم که شادروان پدرم که از بازرگانان خوش‌نام و پرآوازه و رئیس انجمن و سازمان شیر و خورشید سرخ قائم شهر بود الگوی من برای زندگی آینده‌ام شد. کمتر از ده سال داشتم که در قادیکلاه از بخش‌های قائم شهر آتش‌سوزی بزرگی رخ داد و پدرم با همه توان به کمک آسیب دیدگان شتافت و همه مکان بازرگانی پدرم به جایگاهی برای کمک به آسیب دیدگان آتش‌سوزی تبدیل شد و من از همان روزها با پنبه و الکل و داروهای ضد عفونی آشنا شدم. سپس آسیب دیدگان مرا بیشتر برای خدمتگزاری تشویق می‌کردند و این انگیزه‌های مرا برای پزشک شدن پایه‌گذاری می‌کرد.»
  او دوران ابتدایی را در قائم شهر (شاهی پیشین) و متوسطه را در دبیرستانهای راهنما و ادیب تهران به پایان برد. در دوران دانش آموزی متولی شبکه‌های دانش آموزان حزب ملت ایران بود. وی دکترای پزشکی را از دانشگاه تهران و تخصص داخلی را از دانشگاه جورج تاون آمریکا دریافت کرد.

 2. 2

  فاطیما

  شب به یادماندنی بود در کنار بزرگان ایرانمان…

 3. 3

  فرحناز جديرى

  چه شب و برنامه خوبی واقعا که لیاقت و شایستگى استاد برومند خیلی بیشتر از این حرفها و محافل است و برگزارى این مراسم جاى قدر انى دارد الهى که سالیان سال سلامت و تندرست باشتد و سایه شون بالاى سر مردم عزیز ایران و خانواده محترمشان??

 4. 4

  فرحناز جديرى

  سالهاى سال زنده و سلامت باشید استاد بزرگوار و دانشمندو …….

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour