4 Comments

 1. 1

  ربابه صدیقی

  سلام.
  بسیار جامع و خوب بود.از تمام لحظات بهره مند بودم.
  سخنرانی صمیمانه استاد فخرالدینی،سخنرانی همه جانبه استادم خانم دکتر معین.فیلم مستند بسیار عالی وبقیه بخشهای این همایش بسیار مفید بود.
  از آقای دهباشی وبقیه دست اندر کاران ،سپاسگزار بزرگداشت های مفاخر سرزمینم هستم.

 2. 2

  اسد مشرف زاده

  باسلام وسپایرازجناب دهباشیزعزیزبلحاظ زحمات فرزاوان سرکار در برگزاری وتنظیم این برنامه هایز خارق العاده وباشرح مختصری سپاسم را صدچندان میکم……مراکزی که فرد از بانیان آن به شمار می آید : محمدعلی امیرجاهد از پایه گذاران « انجمن دوستداران موسیقی ملی » بود ، این انجمن بعدها به « انجمن موسیقی ملی » تغییر نام یافت.
  سایر فعالیتها و برنامه های روزمره : محمدعلی امیرجاهد با روزنامه های رسمی و جراید آن زمان همکاری نزدیک داشت. او نه تنها شاعر و ترانه سرایی مطرح بود ، بلکه در زمینه موسیقی و آهنگسازی دستی تمام داشت. یک صد سرود و تصنیف او توسط هنرمندان مشهور زمان ، در صفحات پولیفون ضبط گردید.
  آرا و گرایشهای خاص : محمدعلی امیرجاهد در تلفیق شعر و آهنگ خلاقیت خاصی داشت. تصانیف او بیشتر وطنی ، اجتماعی ، فلسفی ، سیاسی و عشقی است. او در اشعار و آهنگهایش کلیه گوشه های موسیقی ملی را عرضه می دارد.
  چگونگی عرضه آثار : بسیاری از آثار محمدعلی امیر جاهد ، بعدها نت نویسی ، و توسط موسیقی دان ها به اجرا درآمدند. نت نویسی چندین اثر وی توسط فرامرز پایور انجام شده و توسط گروه سازهای ملی به سرپرستی او به اجرا درآمد. بعضی با صدای محمدرضا شجریان ، و بعضی با صدای سروش ایزدی و … همچنین بعضی از آثارش از جمله « زجفای دشمنان » و « پیمان عشق » توسط حسین دهلوی برای گروه نوازندگان ( ارکستر ) تنظیم گردیده است.بادرود وبدرود

 3. 3

  اسد مشرف زاده

  موفقیتی دیگر برای پروانه زیبای هیمالیا وتیریک یه زنان وجامعه کوهنوردی ایران وبایادلیلی کوهساران ، لیلا اسفندیاری
  حدود ساعت ۸ صبح امروز و ۷ صبح به زمان محلی پروانه از روی قله ماکالو با تماس تلفنی موفقیت خود را اطلاع داد.
  موفقیتی دیگر برای پروانه زیبای هیمالیا (پروانه کاظمی .تعداد زنان هیمالیانورد دنیا
  زیاد نیست. پروانه کاظمی یکی از آنهاست که چهره شناخته شده ای در جهان دارد. او به قله های بلندی در رشته کوه هیمالیا صعود کرده است. نام پروانه به عنوان اولین زنی که توانست در مدت یک هفته هم به اورست و هم به لوتسه (چهارمین قله بلند جهان) صعود کند، ثبت جهانی شده است.
  تبریک به جامعه کوهنوردی کشور
  ماکالو صعود شد
  حدود ساعت ۸ صبح امروز و ۷ صبح به زمان محلی پروانه از روی قله ماکالو با تماس تلفنی موفقیت خود را اطلاع داد. خبر بازگشت سلامت اش به کمپ های پائین اعلام خواهد گردید.تبریک فراواااان بانو
  بخشی ازخبر ازصفحه شادروان لیلی اسفندیاری است

  ما هیمالیا را از طریق درس جغرافی دوران مدرسه می شناسیم و عکس ها و فیلم هایی که گاهی می بینیم. هیمالیا برای شما که در حال حاضر تنها زن هیمالیانورد ایران هستید چه تعریفی دارد؟

  – پروانه کاظمی ..اول این را بگویم که هیمالیانوردی فقط ورزش نیست، فراتر از ورزش است. شاید دیوانگی است. نوعی ماجراجویی است و مهمتر از همه شیوه متفاوتی از زندگی است. جایی بروی که ندانی قرار است چه اتفاقاتی برایت بیفتد. ندانی زنده برمی گردی یا نه. سالم به شهر بازمی گردی یا نه. خیلی ها به هیمالیا می روند ولی زود دلسرد می شوند چون این شیوه زندگی را نمی پذیرند ولی من دوستش دارم؛ عاشقش هستم. حتی وقتی به شهر برمی گردم در حال صعود ذهنی ام (می خنددهرعدم توفیقی ، موفقیتی را باپشتکار درپی خواهدداشت
  مه ۱۶, ۲۰۱۴، ساعت ۲۰:۰۰ ·
  پیامی از هیمالیا
  سلام و درود خدمت آقای دهباشی عزیز
  امیدوارم سلامت و شاد باشید.
  متأسفانه به دلیل شرایط بد جوی موفق به صعود نشدم. نه من بلکه بقیه تیمها هم از صعود انصراف دادند.
  دوست داشتم این عکس را از سر قله تقدیمتان کنم. به پاس زحمات بی پایان و بیشائبه شما برای ایران… اما تقدیر این چنین نبود.
  درآخرین ارتفاعی که حضور داشتم، یعنی ۷۲۵۰ متری و کمپ آخر قله دائولاگیری، این عکس را به یاد و برای شما گرفتم. برگ سبزی است تحفه درویش.
  شادی و سلامت شما را همواره آرزومندم.
  به امید دیدار شما در ایران
  ارادتمند
  پروانه کاظمی

 4. 4

  رضا یکرنگیان

  تبریز ، اشتباه است . استاد برای پیوستن به حکومت ملی در کرمانشاه ، به قزوین رفته بودند . اگر من گفتم « تبریز » اشتباه لفظی بوده است و همین جا اصلاح می کنم .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour