6 Comments

 1. 1

  مرتضی بمانی

  سلام

  ضمن اعلام خرسندی خودم و همسرم از ایجاد ارتباط با جناب آقای دکتر مجابی، از آقای دهباشی عزیز هم تشکر می کنیم که امکاناتی فراهم کرده اند تا بزرگواران صاحب نظر در ادبیات و هنر دور از جامعه نمانند و زمینه ارتباط با دوستداران و هوادارنشان را فراهم آوردند.

  سلامتی و شادکامی برای هر دو عزیز و دیگر همکارانشان

 2. 2

  خسرو باقری

  من از دوستان ارجمند خواهش می کنم که متن این نشست را به دقت مطالعه کنند؛ در آن صورت در می یابند که در این نشست دوساعته آقای مجابی چه نکته های مهم و ارزشمندی را مطرح فرمودند. از این دیدار بسیار آموختم. از جناب دهباشی و دوستان دیگر که یاری می کنند و از جناب مجابی متشکرم.

 3. 3

  زهرا

  خیلی عالی بود. ممنونم.

 4. 4

  توران زندیه

  در مورد آقای مجابی هر چه گفته شده و خواهد شد پایان ناپذیر خواهد بود .زیرا با اون چهره شاد ولبخند همیشگی لحظه ای از کار وفعالیت وجستجو و نوشتن وخواندن بشکل خستگی نا پذیری باز نمی ایستند .چه در زمینه شعر وچه در ادبیات بخصوص ادبیات طنز آمیز ایشان .و و و نقد آثار هنری کم نظیر هستند . زیرا در نقد نقاشی ایشا ن بیان کننده تمام خصوصیات وعلایق درونی نقاش هستند .ا نگار که تمام عمر با هنرمند در تماس بوده ولحظه بلحظه بطور کامل او را شنا خته .وبشکل اعجاب انگیزی نقد هنری آنها در مورد کسی که مطلقا شنا ختی از او ندارند .بیان کننده خود وجودی هنرمند است .حقیقتا شگفت انگیز است .ایشان افتخار بزرگ جامعه هنری ما هستند .قدر اورا بدانیم واو را ارج نهیم.

 5. 5

  اسد مشرف زاده

  باسپاس اززحمات فراوان جنابان دهباشی وهمراهان وهمکاران گرامی ایشان که یک تنه در خدمت فرهنگ ،اندیشه وهنر این کهن سرزمین هستید

 6. 6

  افشار

  درود بر جناب دهباشی عزیز که با تلاش شبانه روزی ومایه گذاشتن از زندگی خویش یک تنه بار فرهنگ این مرز وبوم را بر دوش می کشد.استاد دهباشی!شما به گردن همه ما دین دارید.همواره تندرست و پایدار باشید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour