17 Comments

 1. 1

  محمد ایلخانی زاده

  من چه گویم یک رگم هشیار نیست

 2. 2

  کورش امیرپور

  یارب به خدایی خداییت
  وانگه به کمال کبریاییت
  از عمر من آنچه هست برجای
  بستان و به عمر استاد شفیعی افزای

 3. 3

  سالار عبدالمحمّدیان

  بخوان به نام گل سرخ، در صحاری شب،
  که باغ ها همه بیدار و بارور گردند
  بخوان، دوباره بخوان، تا کبوتران سپید
  به آشیانه ی خونین دوباره برگردند

 4. 4

  احمد رضا نظری چروده

  با درود بیکران بر بزرگوار ادیب ودانشمند شاعر شفیعی کدنی دراین ده قطعه شعر منتشر نشده طنین وطن دوستی شفیعی وصدای میهن بیش از شعرهای منتشر شده اش به گوش میرسید انصاف را دکتر شفیعی بیش از همه در باره شاعران معاصر از وطن دوستی اشان سخن گفته این نغمه نیز هوای دیگری داشت برای من شفیعی تجسم عین وطن است دیر زیاد این بزرگوار خداوند/ جان گرامی به جانش اندر پیوند دکتر نظری چروده

 5. 5

  سارا ازوجى

  بینهایت دوستتون دارم

 6. 6

  Fariborz Rashid

  It is great. Thank you Mr Dehbashi with your valuable Bokhara. Thanks Dr. Kadkani for his amazing poems. You guys made my Nowrooz this year.

 7. 7

  Fariborz Rashid

  This is great news. Thank you Mr Dehbashi for your valuable efforts and of course may thanks to Dr. Kadkani for his amazing poems. You guys made my Norooz this year.

 8. 8

  علی تایبی

  درود بر دهباشی عزیز و درود بر همشهری فرهیخته ام شاعر و استاد مسلم ادبیات کهن فارسی دکتر محمد رضا شفیعی کدکنی ، پیشاپیش نوروز باستانی و سال نو را به محضرتان شادباش عرض میکنم. تندرست باشید و مانا.

 9. 9

  بهروز مرادی

  با درود و شادباش و تبریک پیشاپیش نوروز و سال ۱۳۹۴ به استاد علی دهباشی که با آن همت بی مثالش یک تنه چراغ مجله وزین بخارا را روشن نگه داشته است و هم به استاد بزرگوار دکتر محمد رضا شفیعی کد کنی این مایه دلگرمی و امید دوست داران زبان و ادبیات و فرهنگ ایران زمین که شنیدن نامش و دیدن چهره شریفش کویر دلمان را سر سبز می کند. چه اغازی برای نوروز ۱۳۹۴ بهتر از کرانه های بخارای نوروزی و نسیم دل انگیز و عطر آگین اشعار دکتر شفیعی کدکنی.

 10. 10

  اسماعیل احمدی / زرتشت

  درود . جشن نوروز بر دوستان پرتلاش بخارا شاد و سال نو گرامی و فرخباد ….

 11. 11

  سيمين

  از اشعار دل انگیز استاد شفیعی کدکنی لذت بردم به یاد کوچه باغ های نیشابور اشکی فشاندم و استاد را دعا گفتم که از سرمایه های حقیقی این میهن دیرسال اند هرکجا که هستند تندرست و شادمان باشند اما به قول خودشان گذر عمر سرعت گرفته از توفان حوادث در پناه خداوند بسلامت گذر کنند و میراث گرانبهای خود را به فرزندان شایسته ی این کهن بوم و بر بسپارند به یاد دوران خوش کودکی که زمان احساس نمی شد شعرهای زیبایشان را زمزمه می کنم همگی در پناه یزدان دادگر باشید

 12. 12

  سيمين

  از اشعار دل انگیز استاد شفیعی کدکنی لذت بردم به یاد کوچه باغ های نیشابور اشکی فشاندم و استاد را دعا گفتم که از سرمایه های حقیقی این میهن دیرسال اند هرکجا که هستند تندرست و شادمان باشند اما به قول خودشان گذر عمر سرعت گرفته از توفان حوادث در پناه خداوند بسلامت گذر کنند و میراث گرانبهای خود را به فرزندان شایسته ی این کهن بوم و بر بسپارند به یاد دوران خوش کودکی که زمان احساس نمی شد شعرهای زیبایشان را زمزمه می کنم در پناه یزدان دادگر باشید

 13. 13

  مرتضی

  دهباشی و شفیعی کدکنی،
  خداوند این دو بزرگ را برای فرهنگ ایرانی حفظ کند…

 14. 14

  ناتی

  غیر قابل توصیف است . درود بر ایشان

 15. 15

  الهه تاجیک زاده

  درود همیشگی.
  و تبریک سال نو.
  سپاس از درج زیبایی و معنا.

 16. 16

  گیله مرد

  درود بر هر سه عزیز: دهباشی- شفیعی کدکنی و شجریان. خداوند سایه پر مهرشان را بر سر فرهنگ و هنر این کهن بوم و بر پاینده بدارد.

 17. 17

  امید

  و چه باشکوهند استاد شفیعی کدکنی و استاد شجریان.سایه ی این بزرگان راستین بر سر ایران و ایرانی مستدام باد .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour