5 Comments

 1. 1

  دکتر محمد حسین عزیزی

  با سلام و احترام ، به عنوان یک پزشک کوچک خدمتگذار با قطعیت میتوانم بگویم که کتابهای فارسی پزشکی تالیفی و ترجمه ای منتشر شده در مرکز نشر دانشگاهی در زمان ریاست جناب دکتر پور جوادی همانند سایر انتشارات آن مرکز از نظر محتوای علمی ، نثر ، صفحه آرایی از بهترین کتابهای پزشکی فارسی در کشور بود که در سایه مدیریت ایشان میسر شده بود از اینرو تجلیل از ایشان به عنوان یک شخصیت فرهنگی خدوم و خردورز اقدامی بسیار شایسته
  است. بهروز باشید.

  ارادتمند
  محمد حسین عزیزی

 2. 2

  محمد عطاران

  دوران دانشجویی همزمان بود با انتشار نشر دانش. برای نخستین بار با مفهوم ویرایش و درست نویسی در این نشریه آشنا شدم. نشر دانش موجب حساسیت من نسبت به زبان فارسی شد؛ حساسیتی که تا امروز که در کسوت معلمی دانشگاه در جنوب شرق آسیا هستم, , برقرار است. سخت متاسفم که دانشجویان ایرانی از این خوان نعمت به سعایت حاسدان و روشنفکر نمایان محروم شدند. برای دکتر پورجوادی که اینک در جهان مجازی مکتوبات او را می خوانم آرزوی عمری بلند و پرثمر دارم.

 3. 3

  علی محمد آقامحمدی

  پس از سلام و آرزوی تندرستی و شادکامی برای آقایان دکتر نصرالله پورجوادی و نیز آقای دهباشی برای برگزاری نشست نکو داشت آقای دکتر پورجوادی .
  آقای دکتر پورجوادی سالیان دراز در مرکز نشر دانشگاهی مصدر خدمات بسیاری برای مرز وبوم ما بودند و اکنون هم در مقامی دیگر به همان کار ادامه می دهند. من به سهم خود ، احترام و تشکر خود را ابراز می دارم . کتاب بررسی گوش و گلو و بینی اینجانب زیر نظر ایشان سه بار باز بینی و پانزده هزار نسخه چاپ شد. کارنامه دکتر پورجوادی پر از خدمات بزرگ به فرهنگ کشور است . برای ایشان پیروزی و تندرستی آرزو دارم.

 4. 4

  اسدي خمامي

  با عرض سلام
  احترامات خود را تقدیم میدارم.
  همیشه موفق باشید

 5. 5

  احمد رضا نظری چروده

  دکتر پورجوادی را با مقالات در باره حافظ ایشان شناختم وبطورکلی معتقدم هر کس که قدمی برای اعتلاتی فرهنگ و ادب ایرانی برداشته باشد باید احترامش را نگه داریم ما فتنه برتواییم وتو فتنه بر اینه/مارانگاهدرتو وتورااندراینه/تااینه جمال تودیدوتوحسن خویش/ توعاشق خودی زتوعاشق تراینه دکتر نظری هیات علمی دانشگاه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour