17 Comments

 1. 1

  armin ebrahiman

  من بیمار دکتر محمد علی مبر بودم که دستان شفا بخشش مرا نجات داد …………….بعد از شنیدن خبر درگذشت جناب آقای دکتر تنها به این اندیشیدم که آیا نسل بعد ما هم شاهد پزشکانی بزرگ ………دلسوز……مهربان……..و دانشمند همچون دکتر میر خواهند بود
  روحش شاد و یادش گرامی

 2. 2

  افسانه

  مادرم توسط احمد میر جراحی شد . آقای دکتر محمد میر هم ناظر بودند واقعا دستان این آقا شفا بخش بود الان هم اقای احمد میر هم بسیار دکتر با سواد ی هستن و واقعا بهشون افتخار میکنیم مستدام باشند و روح محمد میر هم شاد باشه

 3. 3

  مهندس مير

  پسرم محمد علی میر و دانش آموز است آرزو دارم مثل هم نام خود خدمتگزار مردم باشد.

 4. 4

  مهندس علي مير

  باسلام به روح بزرگ و مقدس دکتر میر
  فرزند من نیز به نام محمد علی میر به یاری خداوند بزرگ ادامه دهنده و پیرو کوچکی در راه دکتر خواهد بود.
  فقط می توان گفت که دکتر عزیز هم نام تو وهم راه تو ادامه دارد.
  شادی روح پاکش

 5. 5

  الهام منصوری

  سلام و عرض تسلیت به روح دکتر میر عزیز دکتری که شاید دیگر ایران به خودش نبیند.من در سال ۷۷ جراحی سختی داشتم که به حول و قوه الهی و با دستان سبک و شفابخش این دو برادر نازنین شفا پیدا کردم . عملی که می تواند صدای مرا عوض کند و از حالت دخترانه به حالتی زمخت و خشن تبدیل کند ، اما دستان ظریف و پاک این دو دو برادر چنان عمل ظریفی را انجام دادند که تا الان خودمم هم باورم نمی شود که اصن عملی در کار بوده یا نه . الان ۳۳ سال دارم و امروز خبر را شنیدم چقد دلم می خواست که سر مزار این برادر نازنین بودم . امروز صب غمی بر دلم نشست ولی میدانم که دکتر عزیزم بهترین دنیا را برای خود ساختند و در آنجا پادشاهی می کنند ، کارتی به هدیه از ایشان دارم که دست خط نازنینشان یادآور مهر و محبت ایشان به مریضانشان می باشد . کاش که قطعه خاکسپاری این عزیز را می دانستم . حداقل جهت عرض ارادت به نزدشان می رفتم هر چند می دانم که یاد و خاطرشان برای ابد در قلبم زنده است و از همین جا دعای خیرم را نثار روح بزرگ ایشان می کنم .

 6. 6

  سارا

  با سلام
  من روزی مریض آقای دکتر احمد میر بودم و پیش ایشون عمل کردم و از عمل خود و کار جناب آقای دکتر بسیار راضی هستم. دکتر میر پزشکی بسیار بسیار خوش برخورد هستند و من هیچ وقت روز هایی رو که برای دوران عملم با ایشون و دکتر ناصری مهربان گذروندم هیچ وقت فراموش نخواهم کرد. دکتر میر عزیز امیدوارم همیشه موفق باشید.

 7. 7

  سارا

  میدونم که خیلیییییی دیره ولی منم به جناب اقای دکتر احمد میر که یادگاری ماندگار از پدر و عمویشان هستند. تسلیت میگویم و امیدوارم که صد ها سال زنده و سربلند باشند دکتر احمد میر.

 8. 8

  نازنین

  پزشکی که در تمامی دنیا نمونه ندارد دکتر احمد میر است که آوازه ی پرشور او در تمامی شهر پیچیده است.

 9. 9

  بهاره

  دکتر احمد میر پزشکی بسیار بسیار خوش برخورد هستند و در دنیا نمونه ندارند. من روزی پیش ایشون عمل کردم و به هیچ عنوان خاطرات دوران عمل خود را با دکتر میر عزیز فراموش نخواهم کرد . ایشون پزشکی بسیار با ادب ، با شخصیت ، مهربان ، خوش برخورد ، با نظم و با محبت هستند. من تا به حال پزشکی با چنین صفات پسندیده ندیده بودم. امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشند و من دوباره بتونم ایشون رو ببینم .

 10. 10

  لاله

  اصلا هم اینطور نیست اقای کیا رستمی سال ها سرطان داشته و قسمتش مرگ بوده چه ربطی به دکترش داره . جناب آقای دکتر احمد میر پزشکی بسیار بسیار با وجدان هستند ایشون با تمام وجود به همه ی بیماراشون اهمیت میدهند و براشون فرقی نداره که بیمارشون شهرتی داره یا نه . دکتر میر پزشکی هستند که در تمامی دنیا نمونه ندارند .

 11. 11

  روم

  دکتر میر دلسوز بیماران و بسیار مهربان هستند و در کار خود حاذق وبسیار حرفه اى هستندکه هیچ پزشک دیگرى را مثل ایشان نمى شناسم

 12. 12

  پرويز حيدري

  دکتر احمد میر پزشک حاذق وتوانمندی است إینان سرمایه های کشورمان هستند پس نباید بی انصافی کرد می دانم هرکاری که میشد برای مداوای مرحوم انجام داده خداوند به ایشان سلامتی وبه ان مرحوم أرامش أبدی عطا کند

 13. 13

  محسن ریگی

  روحشان و یادشان گرامی باد

 14. 14

  ايرج امين

  درود بر شما
  نسلی که زاده و برخاسته دوران طلایی تجدد و تمدن رو به صعود جامعه ایرانی بودند و بالطبع در معنای واقعی خانواده بالیده و بزرگ شدند، دیگر بخواب بوجود آیند.!
  بدیهی است که برادران میراز این نسل بودند وتربیت اکتسابی و نیز اصالت خانوادگی باعث بوجود آمدن گوهرهای ناب و یگانه ای شدکه به جامعه پزشکی این مملکت اهدا شد.
  اما که در بلبشوی هیاهوهای ژورنالیستی خاص جامعه ی سقوط کرده در ورطه ی بی اخلاقی و تازه بدوران رسیدگی !
  که خزف ها به کلی جای صدف ها را گرفته است،ارزش ها جای خود را به اظهارات سطحی و بی مایه ای داده است که هدفش از بیخ وبن کندن هرچه اصالت است و اخلاق!!
  نه از ارزش و اهمیت دکتر میرها کاسته خواهد شد و نه از بهای کیارستمی فقید!
  نیمه پر لیوان را ببینیم.

 15. 15

  Mansoureh hosseini

  مرحوم دکتر محمد على میر دکتر اینجانب بودند، وبعد از ایشان دکتر احمد میر همچنان دکتر من هستن،ومن افتخار دارم از این بابت گاه ما مردم حق ناشناسى میشویم ،کمى بخودمان بیاییم

 16. 16

  ریحانه

  جناب آقای دکتر احمد میر من روزی پیشت عمل کردم و شاهد رفتار زیبا و پسندیده ی خودت و دستیارت بودم دستیاری به اسم دکتر امیر حسین ناصری که توی همه ی عمر کسی رو مثل اون ندیدم. من توی دوران عملم از شما و دکتر ناصری عزیز خیلی چیز ها دیدم و فهمیدم و یاد گرفتم چیزایی مثل محبت ، خوبی ، صداقت ، مهربونی ، وجدان ، خوش برخوردی ، من توی تمام دوران عملم جز خوبی ازتون هیچی ندیدم یعنی جز خوبی بدی نکردید که من بخوام ببینم. میدونم با ماجراهای پیش اومده مرگ کیا رستمی همه با نگاهی با قضاوت به این مسئله نگاه میکنند اما ما همه میدونیم که شما جناب آقای دکتر احمد میر و دستیار عزیزتون جناب آقای دکتر امیر حسین ناصری از بهترین پزشک ها هستید و با قلب مهربون و بزرگی که دارید همیشه بهترین باقی میمانید. من از صمیم قلب برای هردوتون ارزوی سلامتی و موفقیت و پیروزی و سربلندی دارم.

 17. 17

  آتوسا

  دکتر میر عزیز روزت مبارک . من امروز رو به تو که بهترین پزشک روی زمین هستی تبریک میگم و امیدوارم سالیان سال زنده و سلامت باشید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2016 Developed By Nasour Naghipour